بازدید کننده گرامی؛ به وبسایت شرکت خدماتی شهرک صنعتی کاویان فریمان خوش آمدید.

  • تلفن تماس

  • ۰۵۱ ۳۴۶۹۰۰۹۱-۹۳

line
  • شهرک صنعتی کاویان فریمان

  • خراسان رضوی، کیلومتر ۴۵ جاده مشهد-فریمان

line

درباره شرکت

شهرک صنعتی کاویان فریمان
صفحه نخستدرباره مادرباره شرکت
منشور اخلاقی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران

منشور اخلاقی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران

آن رقابتی که در میان مردم مقبولیت و مشروعیت دارد، رقابت برای خدمت به مردم است.

مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

با استعانت از ذات اقدس باریتعالی و در سایه عنایت خاص ائمه اطهار (علیهم السلام) به ویژه حضرت صاحب الامر (عج) و تهیت رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی)، در راستای اصول، اهداف و برنامه های وزارت صنعت، معدن و تجارت، مدیر عامل، معاونین، مدیران و کارکنان سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با ایمان به اراده خالق هستی و در جهت حفظ منافع ملی و پاسداری از کرامت انسانی، خود را پایبند به منشور اخلاقی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران مطابق مفاد زیر می دانند:

     ۱-  ظاهر، رفتار و سلوکشان در بر گیرنده بهترین خصلتها بوده و با تاسی از رشادت ها و ایثارگری های شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی الگویی عینی برای همگان خواهند بود.

     ۲-  موظفند فضای کار را با تقویت روحیه کار گروهی، نگرش مثبت، همدلی صادقانه، همکاری خالصانه و تبادل تجارب به محیطی سالم، پویا، جذاب، دوستانه و صمیمانه در چارچوب مقررات، شئون و سلسله مراتب اداری تبدیل نماید.

     ۳-  با رعایت نظم، آراستگی، وقت شناسی و مسئولیت پذیری آماده پذیرش همگان در دفاتر خود می باشند.

     ۴-  بر این باورند که مبنای ارزیابی فعالیت های آنان نظرات و میزان رضایت مشتریان است.

     ۵-  دریافت هرگونه انتقاد، نظر یا پیشنهاد از سوی اشخاص ذی نفع و دستگاههای نظارتی را ارج نهاده و از آن به عنوان زمینه ساز  رشد و ارتقاء برنامه های سازمان استقبال می کنند.

     ۶-  موظف به رعایت و اجرای کامل قوانین، مقررات و ضوابط اداری و پرهیز از هرگونه سوء استفاده از موقعیت شغلی و تبعیض در تعاملات و ارتباطات کاری و حفظ اطلاعات و اسرار سازمان می باشند.

     ۷-  به جایگاه سازمان و رعایت الزامات، ملاحظات، نقشها و مسئولیتهای قانونی در رابطه با کلیه عوامل ذیربط و ذینفعان سازمان توجه کامل دارند.

     ۸-  از تسلیم مدارک و اسناد به اشخاصی که حق دریافت ندارند، جدا خودداری نموده و راز داری و عدم افشاء اسناد و مدارک محرمانه را وظیفه شرعی خود می دانند.

     ۹-  موظفند از منابع و امکانات سازمان استفاده بهینه نموده و در جلوگیری از اسراف و تبذیر با رعایت اصل صرفه جویی خردمندانه و حذف تشریفات زائد همت گمارند.

     ۱۰-  کار تیمی و بینش سیستمی به منظور دستیابی به همیاری و هم افزایی را سرلوحه کار خویش قرار داده اند.

مدیرعامل، معاونین، مدیران و کارکنان سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در نهایت امیدوارند خدمت صادقانه و تلاش بی دریغ هر یک از آنان منجر به افزایش خود باوری، استقلال، اعتماد مردمی و در نهایت شکوفایی روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت رهبری خردمندانه رهبر فرزانه انقلاب بعنوان برترین نظام بشری تا تجلی مدینه فاضله نبوی (ص) و در حکومت مهدی (عج) گردد. انشاء الله

سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران

درباره شرکت