بازدید کننده گرامی؛ به وبسایت شرکت خدماتی شهرک صنعتی کاویان فریمان خوش آمدید.

  • تلفن تماس

  • ۰۵۱ ۳۴۶۹۰۰۹۱-۹۳

line
  • شهرک صنعتی کاویان فریمان

  • خراسان رضوی، کیلومتر ۴۵ جاده مشهد-فریمان

line

اخبار سایت

شهرک صنعتی کاویان فریمان
صفحه نخستاخبار سایت
  تاریخ خبر: 11 دی 1348    |      تعداد بازدید: 1 196

اشتغال افراد جدید در سال 1401/ تعقیبی: حدود هزار نفر در سال جدید مشغول به کار شدند

در شش ماهه اول سال 1401 حدود هزار نفر در شهرک صنعتی کاویان مشغول به کار شدند.

شرکت خدماتی شهرک صنعتی کاویان فریمان در راستای منویات مقام معظم رهبری در ابتدای سال 1401 مبنی بر تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین و به منظورایجاد اشتغال برای افراد متقاضی کار، تا کنون حدود 1000 نفر از متقاضیان جدید را پذیرش و به شرکت ها معرفی کرده است.

 

مدیرعامل شهرک صنعتی کاویان گفت: یکی از مهمترین اولویت های اصلی در شهرک صنعتی کاویان حمایت از کارکنان و کارگران است که این امر در سیاست گزاری های کلی شهرک، مد نظر گرفته شده است.

 

وی افزود: با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور و نیاز شدید قشر ضعیف جامعه، به خصوص شهرستان فریمان به اشتغال و کسب درآمد، تمام تلاش خود را در شهرک صنعتی کاویان انجام دادیم تا افراد بیشتری مشغول به کار شوند.

 

دکتر تعقیبی در خصوص تعداد شاغلان در شهرک صنعتی کاویان افزود: از تعداد حدود 7 هزارنفر کارگر مشغول به کار در تمام بخش های شهرک، بیش از 70 درصد آنها بومی شهرستان فریمان و روستاهای اطراف و بخشی نیز از مرکز استان، مشهد مقدس را شامل می شوند که به صورت روزانه، شیفتی و شبانه در شهرک صنعتی کاویان مشغول به کار می باشند.

 

ایشان در رابطه با برنامه های آتی شهرک صنعتی کاویان در این راستا خاطر نشان کرد: با سیاست گزاری های درست و برنامه ریزی متناسب قطعا به اشتغال افراد بیشتری در شهرک صنعتی کاویان خواهیم رسید و تا زمانی که در شهرستان فریمان و روستاهای همجوار فرد بیکاری وجود نداشته باشد، تلاش خواهیم کرد.

 


مشاهده سایر اخبار